مراحل ثبت نام در کلاس زبانم دات کام

Registration Steps

مرحله اول: ایجاد حساب کاربری جدید 

  1. یک نام کاربری مناسب و راحت انتخاب کنید. 
  2. یک رمز عبور برای خود بسازید. (رمز باید حداقل شامل 6 کاراتر باشد. انتخاب حداقل یک عدد، یک حرف کوچک لاتین، یک حرف بزرگ لاتین و یک کاراکتر غیر الفبایی مانند #، @ و .... در رمز عبور ضروری است.) 
  3. برای دریافت مدارک بین المللی، لطفا نام و نام خانوادگی خود را با حروف لاتین و بر اساس پاسپورت بصورت کامل درج نمایید. حرف اول نام و نام خانوادگی باید با حروف بزرگ لاتین وارد شود. 
  4. آدرس پستی (شامل کد پستی) و تلفن همراه را بطور دقیق وارد نمایید. 
  5. یک عکس با زاویه مستقیم و زمینه ساده از صورت خود در پروفایل خود آپلود کنید.
  6. تصویر کارت ملی خود را در واتساپ به شماره 09375775191 ارسال فرمایید

مرحله دوم: تایید ایمیل ارسال

پس از ایجاد حساب کاربری، یک ایمیل به آدرس ایمیل ثبت شده در مرحله قبل ارسال میشود و پس از تایید ایمیل، حساب کاربری دانشجو فعال میشود. 

در برخی موارد ایمیل ارسال شده به پوشه spam و یا junk وارد میشود که باید با ورود به این پوشه ها، ایمیل ارسالی تایید شود. 

مرحله سوم: شرکت در آزمون تعیین سطح

پس از ایجاد حساب کاربری، دانشجو باید در آزمون تعیین سطح رایگان به مدت 10 دقیقه شرکت کند. هر دانشجو میتواند چندین مرتبه در این آزمون شرکت کند ولی آخرین نتیجه به عنوان سطح زبان آموز در نظر گرفته می شود. 

مرحله چهارم: واریز شهریه 

پس از آزمون تعیین سطح، دانشجو باید نام و دوره مورد نظر را انتخاب میکند که باید با نتیجه آزمون تعیین سطح مطابقت داشته باشد. برای پرداخت شهریه، دانشجو وارد درگاه تایید شده بانک مرکزی میشود و هزینه دوره را پرداخت میکند.  با انتخاب تعداد هفته های بیشتر برای ثبت نام، دانشجویان هزینه کمتری بابت دوره ها پرداخت می نمایند.

مرحله پنجم: خرید کتاب مربوط به دوره 

پس از انتخاب و خرید کتاب متناسب با سطح دانشجو، کتاب ها در سریع ترین زمان ممکن به آدرس محل سکونت دانشجو در تهران و تمامی نقاط کشور ارسال میشوند. 

خرید کتاب

مرحله ششم: رفع مشکلات 

در صورت بروز مشکل در هریک از مراحل ثبت نام، در پیام رسان واتس آپ به شماره  09375775191 پیام بدهید تا تیم پشتیبانی فنی در کمترین زمان ممکن مشکل را رفع نماید.