قوانین عمومی

اصول و رویه‏‌های کلاس زبانم، منطبق با قوانین کشور ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا دانشجویان نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. 

کلاس زبانم به اطلاعات خصوصی دانشجویان خود احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. کلاس زبانم متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد.

قوانین ثبت نام

  1. شرایط سنی: دانشجویان برای ثبت نام در دوره ها باید در گروه سنی مناسب خود ثبت نام نمایند. کودکان (9 تا 12 سال)، نوجوانان (13 تا 17 سال) و بزرگسالان (18 سال به بالا)
  2. کاربران باید هنگام ثبت ‌نام در دوره مورد نظر خود، فرم ثبت ‌نام را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، ثبت‌نام کاربر قابل پیگیری نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌ توسط کاربر، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است.
  3. شرکت در آزمون تعیین سطح: هدف از تعیین سطح، انتخاب دوره مناسب بر اساس نیاز زبانی شماست. این فرآیند در قالب یک آزمون تستی مورد تایید انجمن آزمون زبان اتحادیه اروپا انجام میشود. تعیین سطح دانشجو با تکیه بر متدهای استاندارد و مدرن آموزشی برای اطمینان از مفید بودن دوره برای دانشجو صورت میگیرد و مسئولیت پاسخگویی صادقانه به سؤالات بر عهده خود دانشجویان می باشد.
  4. پس از آزمون تعیین سطح و انتخاب دوره مناسب، دانشجو باید هزینه کلاس ها را پرداخت کند. لازمه شرکت در کلاس ها، پرداخت هزینه کلاس و ارسال اسکن کارت شناسایی و عکس رنگی رسمی به واتساپ شماره 09375775191 میباشد.

قوانین کلاس

1. انجام تمرینها حداکثر تا یک روز بعد از تشکیل کلاس لایو

2. حضور به موقع درکلاس لایو و تلاش برای عدم صحبت به زبان فارسی

3. قابلیت دسترسی به اینترنت پر سرعت، حداقل 5 مگ دانلود و 2 مگ آپلود بر اساس ارزیابی speedtest

4. در موارد نادر در صورت عدم حضور آموزگار، کلاس بصورت لایو در زمان دیگری برگزار می شود و دانشجو می تواند در صورت عدم امکان شرکت در کلاس (بصورت زنده)، از فیلم ضبط شده کلاس استفاده نماید.

قوانین قبولی در هر دوره

قبولی نهایی در هر سطح CEFR براساس ارزیابی فعالیت کلاسی و نمرات آزمون های بین المللی می‌باشد. دانشجویان در صورت کسب نمره 75 به بالا میتوانند به سطح بالاتر راه پیدا کنند و برای اینکار بایستی فرم درخواست ارزیابی علمی را تکمیل نمایند.

قوانین ارتباط با آموزگاران و دانشجویان

ارتباط بین دانشجویان و آموزگاران در کلاس زبانم، صرفا در بستر سایت انجام میشود و هر گونه ارتباط خارج از محیط سایت غیر قانونی و بر خلاف مقررات کلاس زبانم میباشد.