خانه بین المللی لندن به عنوان یکی از شریک کاری کلاس زبانم دات کام، آموزش و بهره گیری از آموزگاران مجرب بین المللی را ممکن نموده است. تمامی آموزگاران کلاس زبانم، دارای مدرک بین المللی سلتا (CELTA) مورد تایید دانشگاه کمبریج و یا سایر مدارک هم سطح می باشند.

CELTA

مسئولیت پذیری در ارائه مشاوره های تخصصی، از مهمترین شاخصهای کلیدی عملکرد در کلاس زبانم است. به همین جهت، ما با بهره گیری از مشاوران مجرب، مشاوره رایگان برای بررسی نقاط قوت و ضعف دانشجویان و همچنین کمک به تقویت آنها را سرلوحه کار خود قرار داده ایم.

درخواست مشاوره

در کلاس زبانم، ما امکان دسترسی به بهترین و جدیدترین آرشیوهای بین المللی کتاب را برای آموزگاران و دانشجویان خود فراهم نموده ایم. 

شاید یکی از مهمترین مشکلات در برگزاری کلاس های آنلاین، پایین بودن سرعت اینترنت و قطعی کلاس ها و همچنین هزینه بالای اینترنت مصرفی برای شرکت در کلاس ها است. کلاس زبانم، با استفاده از چندین سرور پرقدرت داخلی، خدمات خود را با بالاترین سرعت و حداقل بهای مصرف اینترنت  در اختیار دانشجویان قرار میدهد.

مدارک بین المللی معتبر یکی ازمهمترین دغدغه های دانشجویان برای انتخاب کلاس های مناسب میباشد. کلاس زبانم به عنوان نماینده انحصاری و زیرمجموعه سازمانی انجمن آزمون زبان اتحادیه اروپا امکان دریافت مدارک دارای رهگیری (tracktest) را برای دانشجویان خود ، فراهم نموده است. کلیه مدارک بین المللی کلاس زبانم دارای لینک و کد رهگیری مادام العمر بوده و در سراسر جهان معتبر می باشند. 

یکی از پرطرفدارترین جوایز کلاس زبانم مربوط به طرح معرفی دانشجوی جدید میباشد که در آن با معرفی هر دانشجوی جدید، اعتباری برابر با مبلغ 200 هزار تومان به معرفی کننده و دانشجوی معرفی شده تعلق می گیرد. علاوه بر این، هر هفته 50 هزار تومان برای شاگردان ممتاز و 100 هزارتومان برای بیشترین فعالیت در تالار عمومی و ... اختصاص میابد.

معرفی

برای دانشجویان در کلاس زبانم، امکان رفتن به سطوح بالاتر حتی در عرض یک ماه نیز فراهم شده است. در نتیجه دانشجویان کوشا و باپشتکار میتوانند با موفقیت در آزمون های بین المللی ماهانه و شرکت در مصاحبه ها در حداقل زمان خود به سطوح بالاتر برسانند.

درخواست ارزیابی علمی

تمام تلاش کادر اجرایی در کلاس زبانم، جلب رضایت دانشجویان و ارائه بهترین خدمات به آنها میباشد. به همین منظور در صورت هرگونه عدم رضایت از دوره، دانشجو میتواند با صرف تنها یک دقیقه، فرم انصراف و استرداد سریع شهریه را تکمیل نموده تا مبلغ مربوطه ظرف 12 ساعت پرداخت شود. 

انصراف و استرداد سریع